İade ve Değişim İşlemleri

Online siparişimdeki ürün ya da ürünleri nasıl iade edebilirim?

Siparişinizle birlikte size yollanan sevk irsaliyesini tırtıklı noktadan koparınız. Sevk irsaliyesinin arka yüzündeki iade formunu doldurarak, iade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri Yurtiçi ve DHL Kargo yoluyla ücretsiz olarak Marjinal Alışveriş Hizm.ve Deri San.Tic. A.Ş Nuri Paşa Mh. 22/1 Sok. No:8 ZEYTİNBURNU / İSTANBUL / TÜRKİYE adresine gönderebilirsiniz.

İade ettiğim ürün ya da ürünlerin geri ödemesi ne zaman gerçekleşecek?

Depomuza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelenir. Ürünlerin iadeye uygun olması durumunda, en geç 10 gün içerisinde iade işleminiz kabul edilir.
İade işleminiz tarafımızca onaylandığında, iade edilen ürün tutarı, 10 gün içerisinde ödemeyi gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartına/ATM kartına iade edilmek üzere bankanıza bildirilecektir. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, bankanız tarafından alınan bu bilgi, bankanın çalışma prensiplerine göre kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır. Taksitli yapılan işlemlerde bazı bankalarda geri ödemeler taksitli bir şekilde yapılmaktadır. Eğer ATM (debit) kartı ile ödeme yaptıysanız iade tutarı bankanız tarafından ilgili hesaba aktarılacaktır.

İade ödemesi aşamasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde, iletişim formumuzu doldurabilir, info@marjinalleather.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Siparişimdeki ürünleri hangi şartlarda iade edebilirim ?

Siparişinizdeki ürün ya da ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi takdirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

  • İade paketinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içinde göndermeniz gerekmektedir.
  • Ürün/ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • Ürün/ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.
  • Ayakkabılar kesinlikle dışarıda giyilmemiş olmalı, herhangi bir kir izi ya da yıpranma olmamalıdır.
  • Hijyen politikamız nedeniyle iç çamaşırı, mayo/bikini ve küpe vb. gibi aksesuarlar kesinlikle iade alınmamaktadır.

İnternet mağazanızdan aldığım ürün ya da ürünleri iade edebilir miyim?

İnternet mağazamızdan aldığınız ürün/ürünleri internet mağazamıza, Yurtiçi ve DHL Kargo yoluyla ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Siparişimdeki ürün ya da ürünleri iade ederken herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Siparişinizdeki ürün ya da ürünleri Yurtiçi ve DHL Kargo - Marjinal Alışveriş Hizm.ve Deri San.Tic. A.Ş Nuri Paşa Mh. 22/1 Sok. No:8 ZEYTİNBURNU / İSTANBUL / TÜRKİYE adresine ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.